5 טיפים לבחירת תמונה להדפסה על קנבס

קנבס הוא בין החומרים המובילים כיום להדפסת תמונות לצורך דקורציה.

יש לו איכויות מיוחדות, שאין לאף חומר אחר, אבל איכויות אלה גם עושות לפעמים את הבחירה הרבה יותר קשה, במיוחד בעידן הדיגיטלי שבו אנחנו צוברים עשרות אלפי תמונות מדי שנה.

 

אז מהם הכללים הנכונים לבחירת תמונה מתאימה להדפסה על קנבס?

מיקום

הכלל הראשון לבחירת תמונה להדפסה על קנבס הוא התאמה למיקום המיועד של התמונה.

כך למשל, אם אתם רוצים לתלות את התמונה בחדר השינה הזוגי שלכם, אתם יכולים לבחור תמונה זוגית אינטימית, שתחזק את האנרגיה הזוגית בחדר.

אם אתם בוחרים תמונות לסלון, כדאי לבחור תמונות ייצוגיות, לא אינטימיות מדי, שגם יתאימו לצבעים השולטים בחלל.

 

צבעים

בעיקר אם אתם תולים תמונה גדולה ובולטת, או מקבץ תמונות קטנות, חשוב להתאים את הצבעים המופיעים בתמונות אל הצבעים השולטים בעיצוב החלל.

אם יש לכם סלון, שהצבעים השולטים בו הם אפור, לבן ושחור למשל, אפשר לשחק עם הצבעים כי מדובר על גוונים ניטרליים יחסית, מתאימים כמעט לכל צבע.

אבל אם הצבעים השולטים בסלון שלכם הם למשל סגול, לבן וזהב, כדאי להתאים את צבעי התמונה לפלטת הצבעים הקיימת, כדי לא ליצור ניגודיות, או צבעוניות יתר.

 

צילום איכותי

אם כבר החלטתם להשקיע בהדפסה על קאפה, אתם כנראה רוצים לקשט חדר בבית. אם כן, כנראה חשוב לכם שהתמונה תיראה טוב. הבעיה היא שקשה מאוד להבין איך תיראה התוצאה הסופית לאחר הדפסה, כאשר אתם בוחרים תמונות מהמחשב, או הטלפון.

ולכן, חשוב לבדוק את האיכות של הצילום – רזולוציה, פוקוס, תאורת יתר, או חוסר תאורה וכן הלאה. אפשר לבדוק מול בית הדפוס שלכם, או לשאול מכרים שיש להם הבנה בנושא.

 

צורת הקנבס

אתם בטח יודעים, שאפשר להדפיס על קנבס בכל מני גדלים וצורות – מלבן, מרובע, משולש, עיגול וכן הלאה. חשוב לבחור את הגודל הנכון ואת הצורה הנכונה, שיתאימו למיקום שאתם רוצים לתלות בו את התמונה וגם לנושא המופיע על התמונה ולתקציב שקבעתם.

 

נושא התמונה

חשוב לבחור נושא תמונה שתמיד יהיה לכם נעים להתבונן בו. אלה יכולים להיות הילדים שלכם, זה יכול להיות נוף משגע, תמונה זוגית, או משפחתית, תמונות מטיול נהדר שיצאתם אליו לפני שני ועוד.

בכל מקרה, חשוב להתייחס לנושא התמונה ולקבוע, אם זו תמונה שתהנו להסתכל עליה גם בעוד זמן רב, שהאורחים שלכם יתרשמו ממנה לטובה וכן הלאה.

 

לסיכום

קנבס הוא חומר נפלא להדפסת תמונות, אבל כדי שהתמונה תהיה ממש מושלמת עבורכם, כדאי להקדיש מחשבה לבחירה נכונה של התמונה, הרבה לפני שאתם שולחים אותה להדפסה.

רוב האנשים לא יודעים כיצד לבחור תמונות מתאימות להדפסה על קנבס ולכן מומלץ להתייעץ עם בית הדפוס שלכם לפני שאתם מחליטים סופית.

רוצים מידע נוסף על הדפסה על קנבס? לחצו: https://www.isragraph.co.il

 

תמונת קנבס לדוגמה

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram