סיירת ההאשטגים: אלה ההאשטגים שיביאו לכם עוד עוקבים ולייקים

אחת הדרכים המסייעות למכירות של עסק או קידום תכנים אחרים באינסטגרם היא באמצעות האשטגים.

המאמר יסביר מהם האשטגים, כיצד יסייעו לכם ואילו האשטגים יביאו לכם עוקבים ולייקים.

 

מהם האשטגים?

האשטגים לאינסטגרם הם תיוגים של תווים רציפים ללא רווחים המסמנים קטלוגים כשבתחילתם הסימון # ובין המילים יכולים להפריד קווים תחתונים. למרות שיש הפרדה בקווים רצף המילים נשמר. למשל, #בגדי_נשים. את ההאשטג מוסיפים לתמונה, פוסט או סרטון וניתן למקם אותו בכל מקום, כחלק מהטקסט באמצע או בתחילתו או בסופו. נניח וחברה מפרסמת מוצר אותו היא רוצה לקדם, היא מתייגת בהאשטג או במספר האשטגים את הפוסט או התמונה על פי הנושא או הקטגוריה המשויכת לו. העוקבים נכנסים לקטגוריה המתויגת ועוקבים אחר האדם או החברה שתייגו. לדוגמה, צלם קולינארי הרוצה לפרסם את העסק שלו יכניס לתמונה המדהימה של המנה שצילם תיוג כמו #FoodStoriesWorkshop  והמשתמשים שראו את התמונה יקישו על ההאשטג ויוכלו להיות עוקבים של העסק.

 

צבירת עוקבים ולייקים באמצעות האשטגים

ככל שההאשטג פופולרי יותר יכנסו אליו יותר משתמשים ולכן הוא משרת את המטרה לשמה הוא קיים. על פי מחקרים פוסטים שתייגו בהאשטג קיבלו באופן משמעותי יותר לייקים מפוסטים ללא תיוג כזה. אך על מנת שהתיוג יצליח צריך לסקור את ההאשטגים הפופולריים ביותר באינסטגרם ולבחור את המתאימים לפרסומים שלכם. ההאשטג חייב להיות קשור לנושא אותו העלאתם. למשל, לא תתייגו האשטג הקשור לביגוד אופנתי בעודכם מפרסמים ריהוט. חפשו רשימת האשטגים שתתאים למה שאתם מפרסמים. למשל שפים או מסעדנים יבחרו בתיוגים פופולריים כמו: #israeli_food, #food ועוד. ככל שההאשטגים יהיו פופולריים יותר, כך רמת המעורבות בפוסטים שלכם תהיה נרחבת יותר.

 

דוגמאות להאשטגים פופולריים

את ההאשטג בוחרים לפי התאמתו לקהל היעד ולפיכך כאש פונים לקהל הישראלי ניתן לבחור האשטגים בעברית או האשטגים עם השם ISRAEL כמו: #israel או #instegramisrael. במרבית הפרסומים יתאימו גם האשטגים כלליים כמו: #selfie, #instadaily ועוד. כשמעוניינים להשיג לייקים לפרסומים תוכלו להשיגם באמצעות האשטגים כמו: #likes או #likeforlike ואחרים. כשמדובר בפרסום של עסק צריך לבחור מתוך רשימת ההאשטגים הפופולריים את אלו המתאימים לקטגוריה בה עוסק הפוסט. למשל, אם הפוסט קשור לעולם האופנה, או שאתם לבושים בטוב טעם לפני יציאה ורוצים הרבה לייקים תוכלו לבחור ולתייג את התמונה בהאשטגים כמו: #outfitoftheday או #fashionblogger. ישנם כאלו הזקוקים ללייקים מהבוקר ומוסיפים האשטגים לכוס הקפה שצילמו כמו: #foodies או #foodart.

 

כיצד תשיגו עוד לייקים?

מלבד האשטגים תוכלו בקלות להשיג לייקים או עוקבים לאינסטגרם מבלי להתאמץ. ניתן לקנות לייקים בחברה המספקת לייקים ועוקבים ממשתמשים פעילים באינסטגרם בעלויות זולות. בקליק אחד באתר האינטרנט ניתן לרכוש את הלייקים ולקבל אותם באופן מיידי ואף לחלק אותם בין פרסומים שונים על פי הצרכים שלכם.

 

איש דיגיטל

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram