נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

3 פונקציות שהלוואי שהיו בוואטסאפ

LoboStudioHamburg / Pixabay

וואטסאפ היא אפליקציית המסרים המיידיים המובילה במדינת ישראל, ובין המובילות בעולם. כמעט כולנו משתמשים בוואטסאפ כדי לתקשר עם בני המשפחה שלנו, החברים, וגם בענייני עסקים! על אף שוואטסאפ מתהדרת בפונקציות נהדרות ושימושיות, אספנו עבורכם במאמר הבא 3 פונקציות שהלוואי שהיו בוואטסאפ!

וואטסאפ – אפליקציית על

כמעט כולנו משתמשים בוואטסאפ, וע"פ הסקרים – סביר להניח שברגעים אלו ממש אתם חברים בלפחות 5 קבוצות וואטסאפ שונות! אין ספק שוואטסאפ שינתה את חיינו לבלי היכר, והפכה לחלק בלתי נפרד מהם. האפליקציה מאפשרת לנו תקשורת מיידית כמעט עם כל אדם, בנושאים משפחתיים, חברתיים, עסקיים, או כאלו הקשורים לתחביבים ולימודים. הממשק הוא נוח ופשוט, ולמעשה – אין לנו יותר מדי תירוצים מדוע לא להשתמש בוואטסאפ!

3 פונקציות שהלוואי שהיו בוואטסאפ

אין מה לעשות, בתור בני אדם אנו אוהבים להתלונן, או שפשוט חלקנו אוהבים להציע שיפורים כל הזמן. ובכן, עם כל הכבוד לאפליקציה הנהדרת – חשבנו על פיצ'רים נחמדים שיוכלו לשדרג את האפליקציה עוד קצת! אספנו עבורכם 3 פונקציות שהלוואי שהיו בוואטסאפ!

השמדה עצמית של הודעות

מדובר בפיצ'ר שהזכויות לו שמורות לטלגרם, ואתם חייבים להודות שמדובר באחד הפיצ'רים המדליקים! אם אתם חושבים על זה, זה קצת גורם לנו להרגיש כמו טום קרוז ב"משימה בלתי אפשרית", כשההודעה משמידה את עצמה תוך כמה שניות… ואולי באמת יוצרי טלגרם לקחו את הרעיון משם? מי יודע.

מהבחינה הפרקטית – מדובר בפיצ'ר פרטיות שימושי במיוחד, המאפשר לנו לשלוח הודעה המכילה מידע פרטי (לדוגמה פרטים של כרטיס אשראי), והיא פשוט תימחק בצורה אוטומטית לאחר זמן מסוים שנגדיר.

חיוג ישיר למספר וואטסאפ

בעוד כיום וואטסאפ מאפשרת חיוג למספר שאינו שמור רק דרך האפליקציה, חשבנו שיהיה נחמד אם זה יתאפשר גם כחיוג דרך הטלפון עצמו. לעתים תשתית האינטרנט של וואטסאפ היא לא הכי נוחה לביצוע שיחות קוליות, למרות שוואטסאפ משפרים את הנושא כל העת.

שיתוף קבצים כבדים

אחד הדברים היותר מבאסים בוואטסאפ – הוא עניין ההגבלה בגודל הקבצים. כולנו מכירים את הסיטואציה שבה אנו מנסים לשתף קובץ, והופ! וואטסאפ מודיעה לנו שאין מצב – כי הוא פשוט כבד מדי! ההגבלה של שיתוף צילומים מתוך האפליקציה עומדת על 16 MB, וההגבלה על שיתוף קבצים חיצוניים עומדת על 100 MB. הניסיון בשטח מראה שזה כנראה לא מספיק, ו- וואטסאפ יעשו בחוכמה אם "ישחררו לנו קצת את החבל".

יתרונותיה של וואטסאפ

אז אחרי שקצת התלוננו, חובה לציין גם כמה יתרונות לאפליקציה הנהדרת שכמעט כולנו משתמשים בה. מעבר לתקשורת המהירה והזמינה, ביכולתנו לעבוד עם וואטסאפ גם דרך המחשב – מה שהופך את ההקלדה ושיתוף הקבצים להרבה יותר נוח.
היתרון הכי חשוב מבחינתנו, הוא העובדה שוואטסאפ לא "קופאת על שמריה", ותמיד מנסה לחדש עבורנו עוד ועוד!

וואטסאפ

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא טכנולוגיה
מכונה חשמלית
ההבדלים בין ברנינה ליוקי

מתלבטת איזו מכונת תפירה לרכוש? ובכן, להלן ההבדלים בין מכונת תפירה של ברנינה לויקי כך שתוכלי להגיע בסופו של