נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

גמירה מהירה

גמירה מהירה

70% מכלל הגברים מדווחים כי סבלו או סובלים מגמירה מהירה. גמירה מהירה היא כאשר השפיכה קורית כ-2 דקות ופחות מתחילת הפעילות המינית. האם ניתן לעכב את הגמירה ומהם הפתרונות הטבעיים לטיפול בבעיה? על כך במאמר זה.

 

גמירה מהירה – מדוע זה קורה לנו?

7 מתוך 10 גברים סבלו או יסבלו לאורך חייהם מגמירה מהירה מסיבות שונות – דבר שעלול להקשות על מערכות היחסים שלהם ולפגוע בהן. חלק מהגורמים של גמירה מהירה הם ביולוגיים וחלקם פסיכולוגיים כתוצאה מהתנהגות מינית או חוויה מינית בעייתית. בין הגורמים ניתן למנות: התרגלות לאורגזמה דרך אוננות, הוכחת גבריות, מחסור בניסיון מיני, מתח ולחץ מסיבות שונות, מחלות פיזיולוגיות, גנטיקה וחוסר ביטחון. גורמים נוספים הם חוויות מיניות ראשוניות כמו התנסות שלילית הגורמת ללחץ בחוויות שלאחר מכן, או חינוך מיני לקוי ומוגבל שגרם להסתרה של האוננות.

 

האם ניתן לגרום לעיכוב הגמירה?

כמובן שכן. בעידן של היום ישנם פתרונות רבים לעיכוב הגמירה שיכולים לשפר ולשנות את חיי המין שלכם מקצה לקצה. קיימות שתי קטגוריות טבעיות לטיפול:

  • טיפול סקסולוגי – שיטות טיפול ע״י זיהוי של רגע השפיכה ושיפור השליטה בו. מדובר בטיפול בן מספר מפגשים. שילוב הפרטנר המיני בטיפול יכול להועיל ולקדם אותו.
  • תכשירי השהייה טבעיים – תכשירים אלה נפוצים ומוכרים מאוד לטיפול בבעיית שפיכה מוקדמת. התכשירים משמשים לאלחוש עדין מאוד של איבר המין ע״י מריחה של איבר המין מבחוץ. החומר מרדים את אזור הגירוי וכך מפחית את הרגישות.

 

פתרונות טבעיים לגמירה מהירה

כיום הפתרון הטבעי הנפוץ ביותר הוא חומר אלחוש טבעי ניתן לקרוא עליו באתר https://www.xtra-size.co.il . קיימים לא מעט סוגי מאלחשים ממשחות ועד ספריי, מומלץ לנסות קודם את אלו הטבעיים ולבדוק האם ישנו שיפור. חומרים טבעיים יהיו ללא השפעות ארוכות טווח ותופעות לוואי, בשונה מתרופות רבות אחרות. בנוסף, קיימות גם תרופות טבעיות ללקיחה דרך הפה כמו ויאגרה טבעית המכילה חומרים שמשפרים את הזרימה של הדם וגורמים להרפיה. טיפול טבעי נוסף לגמירה מהירה הוא טיפול זוגי, טכניקות פסיכולוגיות ואימון של רצפת האגן והשרירים באזור המפשעות.

 

אורח חיים בריא

ניתן לשלב עם הטיפול אורח חיים בריא אשר מהווה מעין טיפול מונע. ניתן לאמץ אורח חיים בריא על ידי הימנעות מחומרים ממכרים כמו עישון, סמים, ועל ידי סיגול הרגלי שתיית אלכוהול ממותנים. יש להקפיד על פעילות ספורטיבית עם דגש על רצפת האגן, משקל תקין ואכילה בריאה. כל אלו ישפרו את זרימת הדם וישפיעו על מצב הרוח, וכך יגבר הבטחון העצמי ורמת הטסטוסטרון תעלה.

 

לסיכום,

גמירה מהירה היא תופעה נפוצה במאה ה-20 וקיימים עבורה פתרונות שונים. מצבנו הפיזי והנפשי משפיע על חיי המין שלנו ולהיפך. לפן הפסיכולוגי יש משקל רב בגמירה מהירה. כאשר אנו חיים אורח חיים בריא נפשית ופיזית גם הביצועים שלנו ישתפרו.

גמירה מהירה

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי
אמסטרדם
כשנסגרת דלת נפתח חלון

רגילים להיכנס תמיד בדלת הראשית? מה אומרים שהפעם ננסה גם דרכים אחרות? שאלות מעט מוזרות בשביל כתבה על מסעות