איך תבחרו חברה לניקוי ספות ?

הגעתם למצב ששכחתם מה הצבע המקורי של הספה שלכם? הילדים כיסו אותה בכתמים של טושים ושוקו? זה הזמן לחפש את חברת הניקוי הטובה ביותר שתהפוך את הספה שלכם לחדשה.

ספה היא הפריט החשוב ביותר בסלון הן מבחינת הנוחות והן מבחינת העיצוב, לכן אי אפשר להשאיר אותה מוכתמת כי זה פוגע בעיצוב ובתחושה הנעימה של ישיבה על ספה נקייה.

 

לפי מה תבחרו את החברה לניקוי הספה שלכם ?

שימוש בחומרים ירוקים 

תשאלו את החברה אם היא משתמשת בחומרים ירוקים שלא מזיקים לבריאות. חשוב להיזהר מכך במיוחד עם ילדים שעלולים לגעת בספה ולהכניס לפה או לעין חומרים מסוכנים.

 

אחריות מלאה על נזקים 

גם החברה הטובה ביותר יכולה לעשות טעויות ולהרוס חלק מהבד של הספה, לכן כדאי לבחור בחברה שמשלמת על הנזקים שהיא עושה.

 

שימוש במכשירים הכי טובים 

בניקוי ספות בד משתמשים במכשירים ייחודיים לניקוי ספות, בדקו אם החברה שאתם מבררים עליה משתמשת במכשירים מומלצים וטובים.

 

לא נקי לא שילמתם

יש חברות שמחזירות את הכסף אם השירות לא היה מספיק טוב, כדאי לבחור חברה שנותנת את ההטבה הזו.

 

הדגמת חינם בבית 

חברה טובה תציע לכם הדגמה של צורת הניקוי בחינם. אם תהיו מרוצים מהתוצאה תמשיכו לניקוי מלא ואם לא הם לא יבקשו כסף.

 

המלצות 

חברה טובה היא חברה עם לקוחות מרוצים שממליצים עליה, בדקו את ההמלצות של החברה לפני שאתם בוחרים אותה.

 

ניקוי ספות בד 

חברת SOS CLEAN נותנת את השירות הטוב ביותר לניקוי ספות בד. היא משתמשת במכונות מקצועיות מארצות הברית בהם המים מתחממים עד 90 מעלות ומבטיחים חיטוי של חיידקים, קרדית אבק הבית והסרת כתמים ולכלוכים. כמו כן היא משתמשת בחומרים על בסיס טבעי המאושרים על ידי משרד הבריאות. התוצאות של חברת SOS CLEAN מדהימות, ניתן לראות זאת לפי הלקוחות הרבים שממליצים על החברה. זכרו – חברה טובה היא חברה עם המלצות ! היכנסו לאתר SOS CLEAN.

 

ניקוי ספות עור 

חברה טובה לא משתמשת בחומרים שאתם מכירים מהסופר, אלא יש לה חומרים מיוחדים. כמו כן, חברה טובה יודעת להתאים לכל סוג עור את חומר הניקוי הנכון בעבורו. חברה טובה תשקיע בספה שלכם ובסיום הניקיון תמרח אותה בקרם לעור ששומר עליה והופך אותה עמידה יותר בפני כתמים. היכנסו לאתר של SOS CLEAN ותיהנו משירות מקצועי בתהליך של ניקוי ספות עור.

 

לסיכום 

בחיים המודרניים אנחנו משתמשים בהכל בצורה חד פעמית וזורקים לפח כל מה שקצת התקלקל, כדאי לשנות את ההרגל הזה גם בהקשר של ניקוי הספות – ספה מוכתמת היא לא ספה לא טובה! אם תבחרו ב SOS CLEAN תבטיחו לכם ספה נקייה !

 

ניקוי בד

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram